OI HACK TOOL
Pobierz za darmo

Marzą ci się studia informatyczne na Akademii Marynarki Wojennej? A może po porstu chcesz uciec ze sprawdzianu z matmy jadąc na finał? Nic prostszego! Nasi inżynierowie odwrotni byli w stanie znaleźć luki w systemie Olimpiady Informatycznej dzięki którym możliwe jest pobranie wzorcówek i wykucie ich na pamięć!

OI HACK TOOL jest w pełni profesjonalnym narzędziem. Fakt, że nikt włącznie z naszymi programistami nie ma pewności jak ono działa gwarantuje jego niewykrywalność oraz działanie w przyszłości!

Oto wybrane opinie zadowolonych użytkowników:

W zeszłym roku to dyskwę po pierwszym etapie dostałem, a teraz olimpiada to jak spacerek w parku.
Dzięki temu narzędziu nie muszę się przejmować takimi drugorzędnymi rzeczami, jak informatyka tylko mogę się zająć poważniejszymi sprawami, takimi jak olimpiada geograficzna.
Od zawsze mnie zastanawiały sukcesy 3LO w Gdyni w OI. Teraz mogę cieszyć się dobrymi wynikami z olimpiady, bez zakuwania całymi dniami i picia całymi nocami.
OI to czysta strata czasu. Lepiej zająć się poważnymi konkursami, gdzie o wyniku nie decyduje jeden program, takimi jak Pix. Na szcęście dzięki OI HACK TOOL mam to już za sobą.
Dzięki OI HACK TOOL odzyskałem szacunek nauczyciela informatyki. Od teraz zwraca się do mnie "Mistrzu", a ja z politowaniem patrze na kolegów uczących się do matury w sali obok!
Mimo że byłem najelpszy ze szkoły to 40pkt nie wystarczyło aby się zakwalifikować do drugiego etapu. Z OI HACK TOOL moje marzenia się spełniły i moja szkoła jest teraz druga najlepsza w województwie!!!
Pobierz za darmo

OI HACK TOOL jest w pełni darmowy i dostępny do pobrania na urządzenia z systemem Windows tutaj:

Pobierz za darmo